SPOSOBY PŁATNOŚCI

SPOSOBY PŁATNOŚCI

W naszym sklepie mogą Państwo dokonać płatności w następujący sposób:

  • Akceptujemy płatności przelewem na konto PKO Bank Polski o numerze:

26 1020 1954 0000 7102 0193 1542

Maries Sp. z o.o. ul. Strzelecka 18/4 ,66-400 Gorzów Wielkopolski

Zapłaty dokonują Państwo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, podane powyżej. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 h w dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie, a następnie przekazane Kurierowi.

  • Akceptujemy płatności za pośrednictwem PayU.

Zapłaty dokonują Państwo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU. Serwis PayU umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Zamówienie zostanie zrealizowane w sklepie w ciągu 24 h w dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie PayU, następnie przekazane Kurierowi.

  • Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonują Państwo u Kuriera, który dostarczy przesyłkę pod wskazany przez Państwa adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce. Szczegóły cen mogą Państwo znaleźć w zakładce „Koszty i sposoby dostawy”. Przy wyborze płatności za pobraniem, zamówienie jest realizowane w sklepie w ciągu 24 h w dni robocze od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia, a następnie przekazane Kurierowi.