KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY

KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY

1. Dostawa towarów w naszym sklepie jest darmowa, jeśli złożysz zamówienie o wartości przekraczającej 250 zł.

Po przekroczeniu danej wartości zamówienia towar zostanie wysłany do Konsumenta za pośrednictwem Kuriera Poczty Polskiej (w wypadku Kuriera Poczty Polskiej istnieje możliwość wyboru tylko przesyłki Pocztex Kurier 48 – doręczanej                   w 48 godzin od daty wysłania).

  • przesyłka kurierska Poczta Polska Kurier – czas dostawy 48 godzin roboczych od momentu wysłania towaru
  • odbiór osobisty w punkcie odbioru po uprzednim ustaleniu telefonicznym – czas realizacji zamówienia maksymalnie do 24 godzin roboczych.

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 1 dzień roboczy (24 godzin robocze) liczony od momentu złożenia zamówienia bądź w wypadku wybrania opcji płatności przelewem od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany powyżej.

Koszty przesyłki doręczanej przez Kuriera Poczty Polskiej:

  • Po przedpłacie – 15,98 zł brutto
  • Za pobraniem – 18,00 zł brutto

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Odbiór osobisty

1. W naszym sklepie istnieje możliwość odbioru osobistego zamawianego towaru.

2. Towary zamawia się na stronie internetowej. By odebrać zamówione produkty w punkcie odbioru należy w koszyku wybrać jako sposób dostawy opcję „odbiór osobisty”.

3. Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z Państwem telefonicznie, w celu ustalenia terminu odbioru przygotowanej paczki.